یکشنبه 6 اسفند 1402  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1401/6/30 چهارشنبه

صدور پروانه انتشار اولین مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی آبادان.

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از صدور پروانه انتشار اولین مجله علمی تخصصی این دانشگاه خبر داد..

.
دکتر نبی جمعه‌زاده در گفتگو با خبرنگار وبدا در آبادان اظهار داشت: پروانه انتشار رسانه غیربرخط مجله علمی-پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی آبادان، به عنوان اولین مجله علمی منطقه به زبان انگلیسی، از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

وی گفت: این پروانه با پیگیری‌های مداوم و طی مراحل قانونی و ارسال مدارک و مستندات مربوطه، در تاریخ 31 مردادماه سال جاری در وزارت یادشده و با ترتیب انتشار فصلنامه به نام دانشگاه علوم پزشکی آبادان و به شماره 92033 به ثبت رسیده است
.


دکتر جمعه‌زاده افزود: این مجله که تحت عنوان
Health and medical research Journal منتشر می‌شود، آمادگی چاپ به‌روزترین مقالات در حوزه سلامت و علوم پزشکی به زبان انگلیسی را داشته و از همه محققین، پژوهشگران، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارمندان در راستای انتشار مقالات در این نشریه دعوت به عمل می‌آید.


معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: راه‌های ارتباطی و نحوه مشارکت علاقمندان به همکاری با این نشریه، از طریق اطلاعیه و فراخوان‌های موجود در وبگاه رسمی نشریه به آدرس
hmrj.abadanums.ac.ir در دسترس عموم می‌باشد.

 .
آرشیو
كلمات كليدی :صدور پروانه انتشار اولین مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی آبادانمجله علمی دانشگاه علوم پزشکی آبادان
نسخه قابل چاپ
بیشتر